Derek Poundstone İle Güç Antrenmanı

Dayanıklılık, güç ve kuvvet antrenmanı.

Derek Poundstone İle Güç Antrenmanı
Derek Poundstone İle Güç Antrenmanı Admin
Bu içerik 3491 kez okundu.

Dayanıklılık ve güç antrenmanı. Antrenman yaparken kendinizi kuvvetli hissetmiyorsanız daha az tekrar ve daha fazla set yaparak gücünüzü arttırabilirsiniz.

Bir çok insan antrenman yaparken; programlarını tam olarak yapamadıkları ve yetersiz ağırlık kullandıkları veya çok fazla tekrar yaptıkları için güç potansiyellerini sonuna kadar kullanamaz ve gerektiği kadar güçlü olamazlar. Bu sebepten dolayı gerçek gücenüze ulaşmak için yapmanız gereken ilk şey çalışma miktarınızı gözden geçirmektir.

Şimdi size sunacağımız; Derek Poundstone'nin 4 haftalık güç antrenman programı ile daha az tekrar yapacak, daha çok ağırlık kullanacak ve antrenman esnasında bolca da set yapacaksınız.

Ama şunu unutmamak gereklidir; güçlü olabilmenin 2. şartı ise toparlanma sürecinizdir, iyi dinlenmeniz gerelidir. Derek Poundstone'nin programında sadece haftada 3 gün antrenman için spor salonuna gideceğiniz için bazı kişilere bu yeterli  gelmeyebilir. Lütfen bu tarz düşünceleri aklınızdan çıkarın. Derek Poundstone 4 haftalık programında; tek tekrarda kaldırabileceğiniz max ağırlığın (1RM) yüzde 80-100’ü kadar ağırlık kaldıracaksınız. Yeterli dinlenmezseniz, sinir sisteminiz üzerindeki baskı büyük olacağından dolayı bunu kaldıramazsınız. Güçlü olacağım derken yanlış yapmayın. Akıllıca çalışın bu sayede daha  güçlü olun.

Şimdi sizlere Derek Poundstone'nin 4 haftalık programını paylaşıyorum.

Derek Poundstone - workout

Derek Poundstone güç antrenmanı güç antrenman programı antrenman programı antrenman
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yağ Yakıcı Egzersizler ve Püf Noktaları
Yağ Yakıcı Egzersizler ve Püf Noktaları
Göğüs Kaslarının Anatomisi ve Göğüs Antrenmanı
Göğüs Kaslarının Anatomisi ve Göğüs Antrenmanı